Sirazu ve ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını sıkça sorulan sorular bölümünde bulabilirsiniz.

Soru Sirazu’nun anlamı ne?
CevapSirazu aslen Rusça kökene sahip bir kelimedir. Hızlı, seri ve atik manalarına gelen bu kelime Sirazu’nun vizyonunu tamamlayan bir anlam içermektedir. Aynı zamanda global bir marka haline gelmeyi kendisine hedef koyan Sirazu bunu ilk andan itibaren ortaya koymuştur.
Soru İff nasıl ortaya çıktı?
CevapÖzellikle Apple cihazlarının şarj kablolarında oldukça yaygın hale gelen kırılma, deforme olma gibi arızaların çözümü için kullanıcılar göze hoş gelmeyen bir takım uygulamalar yapmak zorunda kaldılar. Biz de hem korumayı, hem de kişileştirmeyi sağlayacak bir ürün ortaya koymalıyız dedik ve İff ortaya çıktı.
Soru İff’in üretiminde kullanılan ham maddeler insan sağlığına zararlı mıdır?
Cevapİff birinci kalite ve alanında her türlü sertifikaya sahip ham madde ile üretilmiştir. Bu ham madde sayesinde İff, kablonuzu en iyi şekilde korurken uzun ömürlü olmayı da başarıp aynı zamanda insan sağlığına karşı da dost bir hal almıştır.
Soru İff hangi cihazlara uygundur?
Cevapiff’in yapısı ve tasarımı her kabloya uyum sağlayacak esneklikte ve formattadır. Ancak İff özellikle bu sorunun daha yaygın olduğu Apple’ın son nesil Ligtning-USB kablolarına milimetrik uyum içerisindedir. Android tabanlı cihazların kablolarında veya diğer kablolarda ise İff kullanma kılavuzunda belirtilen ufak bir işlemle uyumlu hale getirilebilir. Tam uyum sağlayan Apple ürünleri: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, Retina ekranlı iPad, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad, iPad Pro (9.7 inç), iPad Pro (10.5 inç), iPad Pro (12.9 inç) (1. Nesil), iPad Pro (12.9 inç) (2. Nesil), iPod nano 7. Nesil, iPod touch 5. Nesil 32 GB/64 GB, iPod touch 5. Nesil 16 GB, iPod touch 6. Nesil