Ürünü İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin düzenlediği Lale Festivali’nde aldım. Doğrusu belediyenin bir hediyesi olması sebebiyle başta çok önemsemedim. Ancak işlevini içindeki karttan öğrenip telefonumun kablosuna takınca gerçekten takdir ettim. Bana kırmızı renk geldi ve kalitesi vs gerçekten çok iyi. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve ürün ilk aldığım gündeki gibi. Sizleri tebrik ediyorum.
Müşteri Yorumları
Ali Kaptan
Kurumsal
Bu ürün gerçekten çok iyi. Kullanmaya başlayalı çok zaman olmadı ama her gören arkadaşım nereden aldığımı soruyor ve ilgilerini çekiyor. Fark etmesek de şarj aleti de telefon kadar hayatımızda yer tutuyormuş. Devamlı yanımda, elimin altında olunca İff’de devamlı dikkat çekiyor. Bence internetten de bu ürüne ulaşılabilmeli.
Müşteri Yorumları
Hüseyin Ayyıldız
Kurumsal
Bir üniversitenin tanıtımında bu ürün hediye edildi. Ben de kuzenime hediye ettim. Kuzenim kablosuna taktıktan sonra beni aradı ve sırf kablosu kırıldığı için en az 5 tane kablo aldığını söyledi. Bu ürüne o kadar sevinmişti ki ben bile şaşırdım. Nereden aldığımı vs sorunca ben de sitenize ulaştım. Ben böyle bir mağduriyet yaşamadığım için çok anlamamıştım bu ürünü ama gördüm ki gerçekten çok faydalıymış.
Müşteri Yorumları
Berna Aydın
Kişisel Kullanım
Geçenlerde bir kardeşimin kablosuna sarı bir şey taktığını gördüm ve sordum. O da bana bir kırtasiyeden aldığını söyledi. Benim dizüstü bilgisayarımın şarj kablosu da kırılmak üzereydi. Kardeşimin kablosundan çıkartıp ona taktım. Başta uyum sağlamayacak gibiydi ama ona da oldu. Ve gerçekten çok iyi koruyor.
Müşteri Yorumları
Rümeysa Kaya
Kişisel
Selam kızlar herkese güzel bir gün olsun.. Şahsen ben çok güzel bir güne çok güzel bir kargo ile başladım. Ürünün sahibi sirazu.com markalaşma yolunda ilerleyen kurucusu Türk olan bir firma ve bence en önemlisi de bu Ürüne gelecek olursak zaten hepimizin sorunu olan kablo bükülmesi/kopmasını ortadan kaldıracak daha düzenli bir şekilde durucak kablo koruyucusu Bu minnak koruyucular kabloların daha uzun süre kullanmanızı sağlıyor. Takması pratik ve malzemesi çok kaliteli. Farklı renk seçenekleri mevcut.
Müşteri Yorumları
Arzum Hilal
Blogger
Her ay maaşının yarısını şarj kablolarına kulaklıklara yatıran biri olarak kendime kurtarıcı buldum herkese tavsiye ederim hiç bir şarj bana bu kadar süre dayanamamıştı sirazu.com gerçekten işe yarıyor ve orjinal kablo fiyatları ile ne kadar sık heba ettiğim düşünülürse fiyatı da gerçekten uygun 👍👍😛
Müşteri Yorumları
Evren Emel
Blogger

Yorum Ekle

    Lütfen Profil Fotoğrafı Yükleyiniz. ( En az 500 px fotoğraf yükleyiniz!)