“Pratik Fikirler, Profesyonel Çözümler”

Sirazu modern hayatın gereksinimlerini takip eder ve yaptığı AR-GE çalışmaları ile her zaman yeniliği hedefler. Proje esaslı hareket eden Sirazu her zaman genç girişimcileri teşvik eder ve ülkemizde sürekli bir istihdamı hedefler. Sirazu’nun temel dinamiği inovasyon ve girişimciliktir. Farkındalık yaratan, pratik ve profesyonel çözümlere odaklanır. Yenilikçi fikirler Sirazu dinamizminin temel prensibidir.

Sirazu pratiklik ve çözüm temelinde ortaya koyduğu ürünlerle hayatı kolaylaştırıyor. Fikir öncelikli projeler üreterek geleceğin ihtiyaçlarını günümüze getiriyor. Her türlü yenilikçi düşünceye açık olan Sirazu özellikle genç girişimcileri destekleyerek yeni projelerin hayata geçmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Sirazu pratik olduğu kadar çözüm odaklı projeler üretiyor.

17.01.17 tarihinde yenilikçilik, girişimcilik ve örnek bir model oluşturma hedefleriyle yola çıkan Sirazu heyecanına her gün yeni bir heyecan katarak hedeflerine doğru hızla ilerlemektedir. Sirazu kelime manasında taşıdığı gibi ‘hızlı’ ve ‘seri’ bir şekilde kendisine alanında saygın bir yer edinmektedir.

Genç girişimciliğin ve inovasyonun etkili örneklerinden birini ortaya koyan Sirazu, kısa sürede önemli referanslar elde ederek ürünlerinin tanınmasını sağladı. Ürünlerinde markalaşmaya önem veren Sirazu her geçen gün global pazarda bilinirliğini arttırmaya devam ediyor.

Geleceği inovasyonda gören Sirazu bu bağlamda önce ülkemizde ve seri bir şekilde de dünya pazarında tanınıp bilinmeyi ve yerkürenin her yerinde ürünlerini insanlara ulaştırmayı hedeflemektedir. Çıkartmış olduğu ilk ürünü olan iff kablo koruyucu ile şarj kablolarının eklem bölgelerinde yaşanan erken deformasyonu engelleyerek kullanım ömrünü uzatmış ve aynı zamanda renk seçenekleri sunarak şarj kablolarında kişiselleştirme sağlamıştır. Bu özellikleri onu çok kısa zamanda gerek yeni nesil reklam alanı promosyon ürünü olarak , gerekse prestijli perakende satış kanalarında satışa çıkan yeni bir marka yüzü olarak çok önemli referanslar elde etmeyi başarmasını sağlamıştır.

Kablo koruyucu ile başlayan, temeli inovasyon olan kreatif bakış açısıyla çalışmalarına devam etmektedir. Yeni girişimcilerle gücüne güç katmayı hedefleyen Sirazu “Durağanlık düşmenin ilk alametidir.” prensibince daima ileriye bakarak her zaman geleceği hedeflemektedir ve inanmaktadır ki; “Her fikir değerlidir.”

Kurucu

Nemo enim ipsam quia sit aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni
dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum
quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut
labore et dolore magnam aliquam.

B. Ersin Aykaç