Müşteri Yorumları

f0d00ac0-bbad-4e21-9afc-aa854578f410
Ürünü İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin düzenlediği Lale Festivali’nde aldım. Doğrusu belediyenin bir hediyesi olması sebebiyle başta çok önemsemedim. Ancak işlevini içindeki karttan öğrenip telefonumun kablosuna takınca gerçekten takdir ettim. Bana kırmızı renk geldi ve kalitesi vs gerçekten çok iyi. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve ürün ilk aldığım gündeki gibi. Sizleri tebrik ediyorum.
Ali Kaptan, Kişisel
edd4285c-b28f-4126-a282-0ede8448bea1
Bu ürün gerçekten çok iyi. Kullanmaya başlayalı çok zaman olmadı ama her gören arkadaşım nereden aldığımı soruyor ve ilgilerini çekiyor. Fark etmesek de şarj aleti de telefon kadar hayatımızda yer tutuyormuş. Devamlı yanımda, elimin altında olunca İff’de devamlı dikkat çekiyor. Bence internetten de bu ürüne ulaşılabilmeli.
Hüseyin Ayyıldız, Kişisel
AAEAAQAAAAAAAAszAAAAJGYzZWNiZDkyLTkwNjYtNGVkNS1hOGJiLTBkOGE5ZDVkNGM0Mg
Bir üniversitenin tanıtımında bu ürün hediye edildi. Ben de kuzenime hediye ettim. Kuzenim kablosuna taktıktan sonra beni aradı ve sırf kablosu kırıldığı için en az 5 tane kablo aldığını söyledi. Bu ürüne o kadar sevinmişti ki ben bile şaşırdım. Nereden aldığımı vs sorunca ben de sitenize ulaştım. Ben böyle bir mağduriyet yaşamadığım için çok anlamamıştım bu ürünü ama gördüm ki gerçekten çok faydalıymış.
Berna Aydın, Kişisel
285
Geçenlerde bir kardeşimin kablosuna sarı bir şey taktığını gördüm ve sordum. O da bana bir kırtasiyeden aldığını söyledi. Benim dizüstü bilgisayarımın şarj kablosu da kırılmak üzereydi. Kardeşimin kablosundan çıkartıp ona taktım. Başta uyum sağlamayacak gibiydi ama ona da oldu. Ve gerçekten çok iyi koruyor.
Rümeysa Kaya, Kişisel